אודותינו
חברת ש.מגן הנדסה וניהול בע"מ מעניקה ללקוחותיה שירותים מקצועיים ומקיפים בתחום הניהול והפיקוח על פרויקטים בענף הבניה ומתמחה במתן פתרונות לפרויקטים בהם נדרש לו"ז אגרסיבי, תוכנית תקציב מבוקרת ותשומת לב לפרטים בכל שלבי ההקמה לאבטחת רמה גבוהה של האיכות.

החברה נוסדה בשנת 2000 ומנוהלת ע"י שלמה מגן, מהנדס בוגר הפקולטה להנדסה אזרחית באוניברסיטת "ברקלי" שבקליפורניה ארה"ב. שלמה מגן, הינו בעל ידע, מומחיות וניסיון עשיר מוכח של כ - 30 שנה בניהול וביצוע מגוון רחב של פרויקטים בכל תחומי הבניה לרבות עם חברות מהמובילות בארץ בהן כיהן בתפקידי ביצוע וניהול בכירים .

הניסיון המקצועי הרב שנצבר והמחויבות לערכים של אמינות ואיכות לצד החזון העסקי הם היסודות עליהם מושתת החברה.

החברה משרתת מגוון לקוחות רחב, ביניהם : יזמים וגופים כלכליים, חברות פרטיות וציבוריות, מוסדות ורשויות, חברות קבלניות ולקוחות פרטיים.

פעילות החברה מקיפה את מכלול שירותי ניהול הפרויקט על כל שלביו – משלב הייזום והתכנון דרך התיאום והפיקוח על הבניה, ניהול הביצוע וההקמה וכלה במסירה הסופית של הפרויקט. שירותים אלה מכוונים להגביר את שלמות הביצוע ולהעניק ללקוחותינו בטחון כי השקעתם מנוהלת בצורה היסודית, האמינה והיעילה ביותר.

אנו מאמינים שערכים של מחויבות לשירות אישי, מקצוענות, איכות בלתי מתפשרת, חדשנות מתמדת ואמינות הינם המפתח להצלחה, כי אחרי הכל מקצוענות אמיתית מתחילה מן היסוד. אנו פועלים להרחיב את מעגל הלקוחות המרוצים ולהמשיך להציע שירותים ופתרונות איכותיים ומתקדמים לשביעות הרצון של הלקוחות .